Вінницькі «батьківщинівці» взяли участь у роботі сесії райради в Тульчині

20 липня депутати Вінницької обласної ради від «Батьківщини» Людмила Щербаківська та Влад Рой взяли участь у роботі 24-ї позачергової сесії Тульчинської районної ради.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, депутати розглянули 15 питань порядку денного, серед яких – внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та реорганізація центральної районної лікарні.

На сесії також розглянули звернення депутатів Тульчинської райради до Верховної Ради України та Кабінету міністрів про перегляд ставок податку плати за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, або компенсації втрат доходів місцевих бюджетів.

«Школи повинні розвиватися незалежно від того, чи вони знаходяться в селі, чи в місті. Вважаю досягненням районних депутатів той факт, що у рамках здійснення заходів соціально-економічного розвитку двом школам на капітальний ремонт виділили по 150 тисяч гривень і ще 50 тисяч – на закупівлю комп’ютерної техніки», – зазначила депутат обласної ради, голова обласної «Батьківщини» Людмила Щербаківська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова