Вінницькі «батьківщинівці» вшанували солдатських матерів

У понеділок, 21 травня, у Вінниці біля пам’ятника Воїнам АТО відбулися заходи з нагоди Дня солдатської матері. До урочистостей долучилися «батьківщинівці».

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної «Батьківщини», лідер партійців регіону Людмила Щербаківська поклала квіти до пам’ятника та висловила вдячність матерям загиблих героїв.

«Дуже прикро, що гинуть найкращі, ті, хто мав будувати будинки, народжувати дітей, жити у квітучій країні. Ми вічно пам’ятатимемо їх подвиг. Їхні душі завжди з нами. Їхні діти – це продовження їхнього роду. Нехай вони будуть здорові й живуть у мирі. Нехай якнайшвидше закінчиться війна. Дякую вам усім за те, що виховали справжніх Героїв України», – сказала Людмила Щербаківська.

У заходах також узяв участь депутат Вінницької облради від «Батьківщини» Владислав Рой. Двоюрідний брат Владислава Роя, Герой України Костянтин Могилко, загинув під Слов’янськом 2014 року. Ціною власного життя він скерував літак за межі міста й запобіг жертвам серед мирного населення.

Після покладання квітів до пам’ятника Воїнам АТО урочистості продовжилися в актовій залі Вінницького національного технічного університету.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова