Відбулись зустрічі партактивів «Батьківщини» у Козельщині та Горішніх Плавнях

10 лютого відбулись наради партійних організацій ВО «Батьківщина» у Козельщині та Горішніх Плавнях.

«Мета наших зустрічей – налагодити продуктивний діалог між представниками команди, адже маємо реалізовувати ефективні рішення проблемних питань кожного району Полтавщини. Нам усе вдалось, адже ми встигли розглянути декілька аспектів діяльності», – зазначив Сергій Бєлашов, голова фракції ВО «Батьківщина» у Полтавській обласній раді.

Під час зустрічей проаналізували організацію інформаційної роботи та обговорили стратегію, визначили пріоритети і проблеми.

Учасники обговорили, як здійснюється розбудова організаційної структури партійних організацій, перереєстрація, кадрове забезпечення первинних осередків, шляхи взаємодії та плани на майбутнє.

У Полтавській області «Батьківщина» має потужну команду, люди бачать реальну роботу, тому підтримують політичну силу і приєднуються до лав партії.

«Зустрічі пройшли по-товариськи тепло. Ми отримали заряд позитивних емоцій і чітке переконання в тому, що ми – команда! Під час таких нарад приходить розуміння, що разом ми зможемо зробити більше», – підсумувала Лариса Босенко, заступниця голови фракції ВО «Батьківщина» в Полтавській обласній раді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова