Вадим Івченко зустрівся з аграріями на 137-му окрузі

1 липня народний депутат з фракції «Батьківщина» Вадим Івченко провів робочі зустрічі з представниками агробізнесу Балтського, Подільського, Окнянського та Савранського районів Одещини.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, на зустрічах обговорили передвиборну програму «Батьківщини» «Результат за 100 днів» та бачення розвитку агросектору України.

Вадим Івченко акцентував увагу на комплексності програми швидкого відродження аграрної сфери України

«Наша партія за продовження мораторію на продаж сільгоспземель, але фермери, малі та середні сільгоспвиробники, що живуть та працюють на землі, зможуть викупити свою землю без аукціонів, зокрема за рахунок пільгових кредитів», – пояснив парламентарій.

Вадим Івченко також представив кандидата в народні депутати України по 137-му виборчому округу, керівника СФГ «Прогрес», депутата Одеської облради від ВО «Батьківщина» Михайла Лазаренка.

Представляючи свою програму перед аграріями, Михайло Лазаренко сказав: «Наш округ, як і вся Україна, має унікальний шанс для розвитку і процвітання. Добре це усвідомлюю, бо беру на себе величезну відповідальність за майбутнє землі і людей, яких захищатиму та перед якими звітуватиму за свої дії».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова