Вадим Івченко: Влада не дбає про модернізацію стратегічних підприємств

Чинна влада не має коштів на модернізацію стратегічних підприємств, бо всі резерви кинула на підкуп виборців.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, про це під час зустрічі з працівниками державного підприємства «Дніпровський електровозобудівний завод» заявив народний депутат від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Чинна влада не має за що переобладнати та модернізувати ДП «Дніпровський електровозобудівний завод», адже кошти масово кинуті на підкуп виборців, аби втриматись у теплих кріслах. І всі це розуміють», – сказав парламентарій.

Вадим Івченко розповів, що йому як заступникові голови Аграрного комітету Верховної Ради добре відомо про логістичні проблеми, з якими українські аграрії зіштовхнулися торік, – тоді на залізниці бракувало тяги.

«Маючи в країні таке велике підприємство, як Дніпровський електровозобудівний завод, наша не дуже далекоглядна влада не тільки не завантажує його замовленнями, але й виставила на приватизацію», – наголосив парламентарій.

На переконання Вадима Івченка, таке підприємство мало би бути стратегічним, адже йому до снаги виготовити 500 локомотивів за 10 років.

Народний депутат від ВО «Батьківщина» також побував у місті Верхньодніпровську та селищі Царичанці, де розповів про програму Юлії Тимошенко «Новий курс України», а саме про засади нової аграрної та молодіжної політики, розв’язання проблем пенсійного забезпечення, екологічної сфери, медичної та освітньої галузей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова