В Пологах завдяки «Батьківщині» з’явиться нова центральна площа

Заступник голови Запорізької облради, керівник запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко заявив, що у нього є мрія, аби Пологи отримали вигляд не повітового містечка, а сучасного адміністративного центру.

У присутності керівництва пологівської міськради політик висловив побажання – спільними зусиллями змінити вигляд центральної площі міста. І ось перші кроки в цьому напрямку здійснені.  З ініціативи Владислава Куценка та фракції «Батьківщина»  Запорізької облради, на початок реконструкції площі виділений перший транш – 1,6 млн. гривень.

«Роботи однозначно розпочнуться у цьому році. Намагатимемось виконати їх якнайшвидше. Наголошував і продовжую наголошувати –  Пологівський район, в якому зосереджені великі промислові та сільськогосподарські підприємства, є найбільшим в Запорізькій області. Тож, головна площа його центру не повинна мати розбитий асфальт, а виглядати сучасно та пристойно», – наголосив Владислав Куценко.

Найближчими днями політик відвідає Пологи з робочим візитом, аби разом з міським головою Юрієм Коноваленком на місці оцінити обсяг реконструкції та обговорити план робіт.

В свою чергу голова фракції «Батьківщина» в обласній раді Вячеслав Колесников, який також доклав чимало зусиль, аби на реконструкцію були виділені кошти з обласного бюджету заявив: «Масштабні реконструкції чомусь систематично проводяться в Запоріжжі, Мелітополі або Бердянську, але не в Пологах. Вважаю, що такий стан справ треба змінювати. Адже пологівці ні чим не гірші за запоріжців або мелітопольців».

За попередніми даним вартість реконструкції  пологівської центральної площі обійдеться в понад 4 млн. гривень.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова