В Іванівській громаді Одещини облаштували парк та відкрили стадіон

Минулих вихідних в Іванівській громаді, Березівського району Одещини, відбулось відкриття стадіону та парку біля місцевого Будинку культури.

Як розповів голова громади Віктор Лобач, завершення ремонту та облаштування громадської території Северинівського старостинського округу громади відзначили гарним концертом місцевих колективів народної творчості, на якому були нагороджені подяками та цінними подарунками жителі громади.

«Другу половину травня ми присвятили роботі в Северинівському старостинському окрузі громади. За цей час повністю відновлено вуличне освітлення біля клубу, в центрі Северинівки, побудували пішохідну доріжку, встановили нові лавки, урни та відновили паркове освітлення. Також відремонтували монумент невідомому солдату, відкрили новий стадіон біля школи та висадили нові хвойні дерева», – розповів Віктор Лобач.

Окрім того, голова громади зазначив, що гарне облаштування ОТГ вдається завдяки спільній роботі багатьох жителів та підприємців. Окрему подяку за практичну допомогу Віктор Лобач висловив депутату Березівської районної ради, керівнику партосередку району Володимиру Сорохманюку, який постійно допомагає та підтримує Іванівську громаду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова