Ужгородські депутати звернулись до влади з вимогою не допустити підвищення тарифів

7 жовтня, на сесії Ужгородської міської ради більшість підтримали звернення до керівництва держави про недопущення підвищення тарифів на комунальні послуги, ініційованого депутатами фракції «Батьківщина».

Ідеться про необхідність захистити малозабезпечених людей у зв’язку з запланованим підвищенням тарифів на комунальні послуги для населення та уникнення перекладання відповідальності за оплату житлово-комунальних послуг на органи місцевого самоврядування.

Депутати пропонують:

– розглянути можливість введення мораторію на підвищення цін на комунальні послуги для населення;

– вжити заходи для протидії монопольному підвищенню тарифів, забезпечити обґрунтований рівень тарифів і не допустити підвищення їх у майбутньому;

– відмовитися від перекладання відповідальності за оплату житлово-комунальних послуг на органи місцевого самоврядування;

 – врахувати під час ухвалення Державного бюджету на 2022 рік достатній обсяг коштів для захисту громадян і громад від підвищення тарифів;

– спрямувати не менше 20-ти мільярдів гривень допомоги, що надійшла Україні від Міжнародного валютного фонду, на виплати субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, а також забезпечити автоматичне нарахування субсидій тим, хто їх потребує.

«Ми вдячні депутатам інших фракцій за те, що підтримали нашу пропозицію  і об‘єдналися заради людей, відкинувши свої політичні амбіції і погляди. Впевнений, що саме так треба вирішувати нагальні проблеми, а питання тарифів наразі номер один для всієї країни», –зазначив голова фракції «Батьківщина» в Ужгородській міській раді Антон Лівріц.

Нагадаємо, що  23 вересня з ініціативи фракції «Батьківщина» рішення з аналогічного звернення прийняте депутатами Закарпатської обласної ради.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова