У Запоріжжі завдяки депутатам від «Батьківщини» відновили роботу ліфтів

24 січня депутати Запорізької міської ради від «Батьківщини» разом з колегами по демократичному табору провели зустріч із керівниками міста, на якій обговорили роботу ліфтів у багатоповерхових будинках.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

Днями комунальне підприємство «Запоріжремсервіс» розпочало масове відключення ліфтів та освітлення сходових клітин і під’їздів багатоповерхових будинків Заводського району міста, посилаючись на відсутність загальнобудинкових лічильників електроенергії та на борги за оплату цих послуг.

На скарги жителів будинків відреагував член фракції «Батьківщини» в Запорізькій міськраді Віталій Рябцев, який і став ініціатором врегулювання конфлікту між комунальниками й містянами.

У запорізькій мерії з депутатами зустрілися заступник міського голови Олексій Бородай та секретар міськради Руслан Пидорич. Підсумком обговорення проблемної ситуації стало відновлення роботи ліфтів. Керівництво міста також пообіцяло депутатам навести лад зі встановленням загальнобудинкових приладів обліку електроенергії в проблемних будинках.

«Фракція «Батьківщини» продовжує вимагати від міської влади запровадження прозорої програми реформування сфери ЖКГ. Вона має бути ухвалена після широкого громадського обговорення. Тільки в цьому випадку ми зможемо забути про прикрі випадки відключення ліфтів чи опалення в будинках», – підсумував зустріч у мерії депутат Запорізької міськради від «Батьківщини» Віталій Рябцев.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова