У Запоріжжі відбулося чергове навчання в Школі політичного успіху

17 листопада в Запоріжжі відбулося п’яте заняття Школи політичного успіху, якою опікується регіональний осередок «Батьківщини молодої».

Як повідомляє прес-служба Запорізької обласної парторганізації ВО «Батьківщина», практичне заняття присвятили темі «Вибори. Як здобути перемогу?»

Головним спікером заходу виступив депутат Запорізької міськради, очільник запорізьких «молодих батьківщинівців» Віталій Рябцев. Протягом двох годин він ділився з молодими політиками Запорізької області власними секретами успішної діяльності під час виборів.

Учасники Школи політичного успіху отримали практичні поради стосовно правильного укладання «паспорту дільниці», проведення агітаційної роботи та контролю за підрахунком голосів. Особливий акцент Віталій Рябцев зробив на командній роботі під час виборів.

«У 2015 році від нашої партії в Бородинському мікрорайоні балотувалося п’ять кандидатів, в тому числі і я. Усі п’ятеро стали депутатами Запорізької міської ради, адже ми допомагали та підтримували один одного», – зазначив голова осередку «Батьківщини молодої» на Запоріжжі.

Віталій Рябцев порадив молодим політикам створювати свої команди, щоб змінити політичний ландшафт в Україні та впливати на життя людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова