У Вінниці «зіпсовано» скриньки для голосування на дому

На виборчій дільниці, розташованій за адресою Птрогова 71а (будівля Фінансово-економічного університету), зафіксовано порушення.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, спостерігачі помітили, що у п’яти скриньках для голосування на дому контрольні листи не підписано членами виборчої комісії.

«Листи були заповнені, проте на них немає печатки та підпису голови комісії. До опломбування скриньок це можна було виправити. Спостерігачі вказували голові комісії на цю помилку, однак, вона сказала, що печатка та підпис на контрольних листах не обов’язкові та опломбувала їх», – розповіла спостерігачка Олена Римар.

За її словами, чотири скриньки зараз «ходять» по виборцях, ще одну вже принесли на дільницю.

«Скринька з бюлетенями, але неправильно оформлена. Ще й на пломбі проставлені прізвища не всіх членів комісії. Видно, що прізвище одного з членів комісії дописували пізніше», – розповідають спостерігачі.

На місце події приїжджали поліцейські.

«Нам повідомили про порушення, на місце виїхала слідчо-оперативна група. Наразі співробітники з’ясовують ситуацію, документують правопорушення», – прокоментував інцидент речник Головного управління Нацполіції області Вадим Кобзар.

Чи будуть враховані голоси виборців, які опустили бюлетені у «зіпсовані» урни, наразі не відомо.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова