У Рівному за участі «Батьківщини» провели уроки мужності для школярів

Депутат Рівненської міськради від ВО «Батьківщина» Олександр Курсик і учасник АТО, військовослужбовець Андрій Рисюк ініціювали проведення для школярів уроків мужності.

Як повідомляє прес-служба регіонального партосередку, перші уроки відбулися в рівненському ліцеї-інтернаті.

Під час уроків старшокласникам розповіли не лише про патріотизм, а й про повагу до старшого покоління, формування майбутнього, пояснили важливі життєві принципи.

«Я розповідаю про ті речі, які стануть у пригоді кожному. Говоримо про те, що потрібно читати та спілкуватися, розвивати власну витримку, фізичний та моральний дух», – наголосив військовослужбовець Андрій Рисюк.

За словами депутата від «Батьківщини» Олександра Курсика, уже з наступного навчального року такі зустрічі відбудуться в інших школах Рівного.

«Андрій Рисюк з підрозділу Цивільно-військового співробітництва запропонував мені разом втілити таку ідею в життя. Завдання уроку – не лише розповісти про події на Сході, але й про те, як треба будувати своє життя, як любити ближніх, як любити свою країну», – зазначив «батьківщинівець» і додав: «Під час уроків мужності ми даруємо кожному навчальному закладу 32 портрети сучасних Героїв України, щоб діти знали й пам’ятали їх».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова