У Полтаві «батьківщинівець» ініціював акцію протесту на захист залізничників

Депутат Полтавської міської ради, голова дорожнього комітету Південної залізниці вільної профспілки машиністів України, «батьківщинівець» Анатолій Клименко виступив одним з ініціаторів та організаторів акції, спрямованої на підвищення рівня життя полтавських залізничників.

Прес-служба Полтавського обласного партосередку інформує, що 27 грудня в Полтаві залізничники зупинили рух потягів на 18 хвилин, між 9-ю та 10-ю годинами ранку.

26112291_2059837030959482_9154325199164545429_n

За словами Анатолія Клименка, діюча влада байдужа до проблем залізничного транспорту, через що нищиться і технічний, і кадровий потенціал однієї з базових ланок економіки України.

«Висококласні працівники звільняються, бо заробітна плата копійчана, без врахувань інфляції, через нестачу виробничого персоналу. Через критичний знос залізничного транспорту росте кількість аварій та технічних збоїв», – сказав «батьківщинівець».

Анатолій Клименко наголосив, що впродовж останніх півроку заробітна плата залізничників мала би зрости майже вполовину, однак, цього не сталося. Влада, обурюється депутат, вкотре обдурила людей, збільшивши платню аж на 26 копійок.

Ще одним ганебним кроком керівників галузі, на думку Анатолія Клименка, є рішення про підвищення заробітної плати винятково машиністам, при цьому за бортом залишаються представники інших професій, які забезпечують рух поїздів.

«У керівництва ПАТ «УЗ» заробітна плата в 20-30 разів вища від зарплати рядових локомотивних бригад. Якби різницю зменшити хоча б до 10 окладів, можна було б вирішити питання гідного забезпечення всіх залізничників», – озвучив пропозицію мітингувальників «батьківщинівець» Анатолій Клименко.

Він наголосив, що залізничники зупинятися не збираються і якщо ситуація не зміниться, акції протесту продовжуватимуться.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова