У Львові обговорили гендерну рівність у виборчому процесі

На Львівщині під час місцевих виборів найбільше жінок балотуватимуться від ВО «Батьківщина».

Про це під час круглого столу, неформальної зустрічі «Рівні права жінок та чоловіків у політиці», який організували у Львові з ініціативи «батьківщинівців», повідомив народний депутат України, голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк.

За словами політика, дві кандидатки балотуються на посади голів Турківської і Самбірської ОТГ Мирослава Павлик та Любов Мосійчук.

«Ще у восьми районних і міських командах першими номерами ідуть на вибори жінки, а в інших – як мінімум, по дві жінки у кожній першій п’ятірці списку кандидатів. Очолює передвиборчу кампанію до Львівської міськради також жінка – Наталія Тимчій» зазначив Михайло Цимбалюк.

Заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, яка ініціювала гендерні квоти у новому Виборчому кодексі України зауважила, що жінки не бояться відповідальності.

«Мало брати участь у політиці, потрібно ухвалювати рішення. Соціальна, культурна, медична сфери  –  це зараз майже все, де ми можемо побачити на керівних посадах жінок. Але вони повинні бути активніше задіяні і в інших галузях, тому що є не гіршими фахівцями, аніж чоловіки. Сподіваюсь, що це буде нова якість – як у європейській політиці», наголосила Олена Кондратюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова