У Кам’янському відкрили оновлену громадську приймальню «Батьківщини»

Днями у Кам’янському партійці відкрили оновлену громадську приймальню міської парторганізації ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, офіс «Батьківщини» тут працює вже не перший місяць, нині його кардинально оновили.

Очільниця обласної парторганізації Антоніна Ульяхіна та лідер партійців Кам’янського Олександр Плахотнік в урочистій атмосфері перерізали символічну стрічку.

У громадській приймальні «Батьківщини» надають різноманітну допомогу – матеріальну, юридичну, консультують з питань ЖКГ, охорони здоров’я, освіти.

«Сьогодні Юлія Тимошенко не просто найрейтинговіший кандидат, вона – єдиний серед претендентів на пост керівника держави, який має чітку і зрозумілу програму порятунку України. Якщо ми не зробимо гідний вибір, то Україна може пройти «точку неповернення». «Батьківщина» сьогодні готова співпрацювати з усіма політичними силами, громадянами, яким небайдужа доля нашої держави», – зазначила Антоніна Ульяхіна у своєму виступі перед учасниками церемонії відкриття громадської приймальні.

Нагадаємо, відкриття сучасних громадських приймалень нині є одним із головних напрямів діяльності «Батьківщини» на Дніпропетровщині. Раніше така ж подія сталася в Нікополі, Павлограді та П’ятихатках.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова