Тетяна Меліхова підтримала акцію столичних медиків

У столиці відбулася повторна акція протесту трудових колективів Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня «Центр мікрохірургії ока» та «Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини».

Проти економічного геноциду київської медицини виступила секретар депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова.

Про це повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

«Як депутат Київської міської ради, який домагається виконання вже існуючого рішення Київради про фінансування даних закладів, була присутня на акції протесту і мала змогу висловити свою позицію. Я проти економічного геноциду Київської медицини», – заявила депутат.

Тетяна Меліхова від медиків отримала слова подяки на свою адресу та фракції «ВО «Батьківщина» за підтримку столичної медицини.

«Мені також передали проекти рішень щодо передачі з комунальної власності територіальної громади міста Києва у державну власність до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України зазначених медичних установ. У той же день проекти рішень були зареєстровані. Тепер необхідно терміново збирати сесію», – додала депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова