«Тарифи для населення залишаються такими, як і в попередні роки…»

Голова фракції ВО «Батьківщина» в Полтавській обласній раді Сергій Бєлашов провів комісію, на якій розглянули питання підготовки до майбутнього опалювального сезону&

21 вересня в Полтавській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. У фокусі уваги – підготовка до нового опалювального сезону.

«Разом з колегами підтримали зміну тарифів для обласних КП «Полтаватеплоенерго» та «Лубнитеплоенерго». Наголошую: для населення тарифи залишаються такими, як і в попередні роки. Водночас змінами передбачене суттєве зниження тарифів для приватних підприємств. Також схвалили передачу майна Кременчуцької ТЕЦ з обласної власності у державну. Це рішення сприятиме проходженню опалювального сезону у Кременчуці»,– зазначив Сергій Бєлашов.
Також на комісії присутні обговорили інформацію про підготовку котелень області, рівень забезпечення генераторами та наявність резерву паливно-мастильних матеріалів на випадок блекаутів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова