Суд підтвердив заяву «Батьківщини» про політичні переслідування Костянтина Бондарєва

Суд визнав дії Головного управління СБУ під час проведення обшуку в будинку голови Київського обласного партосередку Костянтина Бондарєва незаконними, чим підтвердив заяву «Батьківщини» про політичні переслідування.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації, про це заявив лідер партійців Київщини Костянтин Бондарєв.

Адвокат Костянтина Бондарєва розповів, що 17 жовтня Печерський районний суд Києва зобов’язав військову прокуратуру Київського гарнізону Центрального регіону України прийняти до уваги заяву Костянтина Бондарєва про вчинення злочину старшим слідчим СВ ГУ СБУ під час проведення обшуку в його будинку та внести відповідні відомості до ЄРДР.

За словами адвоката, правоохоронці внесли до тексту протоколу обшуку завідомо неправдиві відомості та припустилися низки процесуальних порушень, знехтувавши вимогами Кримінально-процесуального кодексу України.

«Диктатура в Україні поновлюється, й силовики, замість того аби займатися розслідуваннями вбивств, крадіжок та грабежів, кількість яких зростає з геометричною прогресією, напередодні виборів вдаються до політичних переслідувань. Мета їх проста – створити прокурорсько-СБУшну диктатуру в Україні, аби сфальсифікувати вибори президента», – так прокоментував події Костянтин Бондарєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова