Столична «Батьківщина» підтримала Програму економічного і соціального розвитку Києва

Київрада прийняла Програму економічного і соціального розвитку Києва на 2021-2023 рр. Фракція «Батьківщина» у повному складі підтримала Програму та здійснюватиме контроль за її виконанням.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської партійної організації «Батьківщина».

Документ визначатиме основні показники життєдіяльності та комплексного розвитку міста на наступні 3 роки. Також передбачається узагальнення пріоритетних завдань та заходів 30 міських програм, спрямованих на розвиток підприємництва та туризму, модернізації зовнішнього освітлення, підвищення енергоефективності, розвитку житлово – комунальної та транспортної інфраструктури, належного соціального та медичного захисту киян, підтримки спорту та культури, профілактики та протидії злочинності.

Програма передбачає будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти дорожньої мережі, мостів та шляхопроводів, будівництво мереж зовнішнього освітлення, розвиток швидкісного рейкового транспорту та паркувального простору в місті, метро на Виноградар, проєктування лінії метро на Троєщину.

Передбачено також кошти на реконструкцію І черги Бортницької станції аерації, технічне переоснащення заводу «Енергія», рекультивацію полігону твердих побутових відходів №5 в с. Підгірці, ремонт ліфтів, асфальтового покриття дворів та міжквартальних проїздів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова