Сквирський район виступив проти відкриття ринку землі без референдуму

На черговій сесії Сквирської районної ради депутати виступили проти відкриття ринку землі без референдуму.

Як повідомляє пресслужба Київської обласної парторганізації, на черговій сесії районної ради депутати Сквирщини ухвалили звернення до керівництва держави щодо продовження мораторію на продаж землі.

Розглядалося два звернення: перше від «Батьківщини», друге – від депутатів райради. Голова профільної комісії Сергій Приймаченко зауважив, що перед тим, як винести звернення на голосування, запросили на обговорення місцевих аграріїв. Депутати зазначили, що обидва запропонованих звернення мають аналогічні позиції, бо однаково враховують думку народу.

У засіданні взяв участь народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв. Політик наголосив на важливості відтермінування відкриття ринку землі. Він зауважив, що «Батьківщина» наполягає на створенні збалансованої державної політики, яка матиме за мету розвиток української промисловості. Депутат вважає, що перед тим, як відкривати ринок землі, необхідно забезпечити гідні умови для ведення сільського господарства, а також ввести обмеження, які не дозволили б розпродати українські землі іноземцям.

«Треба розбудувати ринок землі таким чином, щоб були запобіжники неконтрольованого продажу. Адже 72% української території – це агропромислова земля. Інакше ми стаємо на шлях знищення продовольчої безпеки країни», – наголосив Костянтин Бондарєв.

Депутати одноголосно виступили проти відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова