Сергій Євтушок підтримав ініціативу повернути Національному університету оборони незаконно відібрані у них корпуси

Низка народних депутатів України, серед яких і обранець від «Батьківщини» Сергій Євтушок, направили звернення до керівників держави з проханням повернути Національному університету оборони контроль над корпусами, які нині утримує Верховний суд України.

Ще у 2013 році тодішні керівники України, зокрема міністр оборони Лебедєв, прем’єр-міністр Азаров та верховний головнокомандувач Янукович, прийняли рішення передати на баланс Вищому спеціалізованому суду будівель, що належали університету. Попри те, що це рішення прямо суперечило указу Президента № 451/95 від 1995 року, який забороняв передавати майно, закріплене за національними закладами влади, Віктор Янукович ухвалив одноосібне рішення. Причому передав військове майно без жодних узгоджень з самими військовими. Одним із таких об’єктів стала будівля на Повітрофлотському проспекті, 28, в яку включено шість корпусів, зокрема центральний і найбільший.

Після Революції Гідності 2014 року було кілька спроб повернути це майно його власнику, але безрезультатно.

Цього разу депутати акцентують увагу керівників держави на тому, що наразі в Україні дуже актуальна військова освіта, бо не вистачає професійних військових. І повернення корпусів університету зможе заповнити цю прогалину й допоможе поповнити ЗСУ кадровими офіцерами.

«Чекаємо на позитивне рішення з боку Президента», – наголосив Сергій Євтушок.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова