Сергій Євтушок очолив Рівненську «Батьківщину»

25 березня у Рівному на черговій звітно-виборчій конференції обласної парторганізації делегати одностайно обрали народного депутата України Сергія Євтушка головою обласної «Батьківщини».

Як повідомляє пресслужба обласної партійної організації, після складання Миколою Кучеруком своїх повноважень, саме народного депутата призначили виконуючим обов’язки голови. Нині рішенням партійної конференції Сергій Євтушок повноцінно очолив обласний осередок «Батьківщини».

Перший заступник голови партії, народний депутат Іван Кириленко, який спеціально завітав до Рівного, привітав колегу по парламенту з виголошеною йому довірою місцевих партійців і наголосив, що «Батьківщина» має високий авторитет у Рівненській області. То ж тепер перед новообраним головою стоїть завдання не лише зберегти, але й ще краще розбудувати партійну структуру в області.

Сергій Євтушок подякував за високу довіру Юлії Тимошенко та однопартійцям.

«За минулий місяць я відвідав більше половини партійних організацій в області, зустрівся з партактивом, нашими місцевими депутатами. У нас гарний кадровий потенціал і нам є з ким працювати. Я бачу шляхи покращення внутріпартійної співпраці, комунікації між фракціями місцевих рад. Впевнений, що разом з вами нам під силу це все реалізувати», – наголосив очільник обласної «Батьківщини».

На конференції першим заступником голови Рівненської обласної «Батьківщини» затвердили депутата Рівненської міської ради Олександра Курсика.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова