Сергій Яковлев: Наше завдання – на всіх рівнях захищати людей і зміцнювати країну

Команда «Батьківщини» з першого дня підписання Мінських угод вважає ці умови неприйнятними і це послідовна позиція політичної сили.

На цьому наголосив очільник Хмельницької обласної партійної організації Сергій Яковлев на зустрічі з головами первинних осередків партії, депутатами  рад Деражнянської та Вовковинецької ОТГ,  місцевими активістами партії.

«Сьогодні кожного  українця хвилює зростання  російської військової агресії на кордонах нашої країни.  Це – силовий шантаж і примушення до виконання  Мінських угод, що призведе до втрати суверенітету України, – сказав «батьківщинівець».

Політик повідомив, що команда «Батьківщини»та її лідер Юлія Тимошенко закликають діючу владу об’єднатися та створити Уряд національної єдності, який вирішить фінансово-економічні, соціальні та енергетичні проблеми і покаже, що Україна сильна і спроможна протистояти агресії.

«Ваше завдання – донести позицію нашої політичної сили до кожного мешканця Деражнянщини, а висуванцям  партії у місцевих радах – повсякчасно захищати інтереси громадян і сприяти зміцненню громад та  країни», – зазначив Сергій Яковлев.

Окремо політик наголосив на діяльності команди «Батьківщини» щодо захисту фізичних осіб-підприємців та українського фермерства в умовах розпродажу землі.

Учасники заходу  вшанували хвилиною мовчання пам’ять  депутата Хмельницької районної ради, голови асоціації фермерів Хмельниччини  Анатолія Перейми, котрий  завжди був на передовій боротьби за українську землю.

На  робочу зустріч з головами первинних партійних організацій Деражнянщини, а їх зібралося понад чотири десятки, та депутатами рад ОТГ завітали також депутати Хмельницької районної ради,  представники обласної організації партії. Отож, регіональний актив партії було поінформовано щодо особливостей діяльності політичної сили в  нинішніх умовах, поставлені завдання щодо посилення взаємодії з депутатським корпусом, залучення до лав партії нових активістів. Одному з таких було урочисто вручено партійний квиток на нараді.  Також відзначено і  нагороджено подарунками кращих голів первинних осередків Деражнянщини.

Нагадаємо, це вже четверта зустріч керівництва обласного осередку партії з  головами первинних партійних організації Хмельниччини. На кожній із них  відбувається  роздача агітаційної продукції для поширення серед населення та  методичні матеріали для поточної роботи партійців. Заходи проводяться з дотриманням карантинних вимог та  безпеки людей.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова