Сергій Соболєв: Влада вигороджує поплічників Януковича

Днями заступник голови парламентської фракції «Батьківщини» Сергій Соболєв, перебуваючи на Запоріжжі, звинуватив Генеральну прокуратуру України в покритті одіозних соратників екс-президента В. Януковича.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

Під час зустрічі з депутатами місцевих рад та громадськими активістами Сергій Соболєв заявив про направлення запиту до Генерального прокурора України та міністра внутрішніх справ з вимогою поновити міжнародний розшук «кримінального авторитета», екс-«смотрящего» за Запорізькою областю Євгена Анісімова, а також притягнути до кримінальної відповідальності суддю і прокурорів, які його випустили.

«Те, що одного з основних поплічників Януковича по Запоріжжю Анісімова, так само як і інших соратників екс-президента, зняли з міжнародного розшуку, а головні свідки їх злодіянь нині самі стають об’єктами уваги органів прокуратури, свідчить про зговір з представниками колишньої злочинної влади», – зазначив народний депутат від «Батьківщини».

За словами Сергія Соболєва, є низка неспростовних фактів того, як нинішній Генеральний прокурор вигороджує поплічників В. Януковича.

«Луценко сьогодні розповідає, що родина Януковича перебуває під жорсткими санкціями українського уряду. Але тоді виникає запитання, як син екс-президента Олександр зміг легально продати належний йому телеканал «Тоніс», і що в цей час робила Генеральна прокуратура», – зазначив парламентарій.

На думку Сергія Соболєва, бездіяльність високопосадовців при розслідуванні злодіянь попередників спричинила катастрофічне падіння довіри людей до влади, рейтинг якої невпинно наближається до нульової позначки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова