Сергій Соболєв: «Війна закінчиться, коли на ній перестануть заробляти»

16 лютого народний депутат України, перший заступник голови парламентської фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв відвідав Мелітопольський район Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, під час зустрічі з мешканцями Мирненської ОТГ політик прокоментував болючу проблему війни.


Відповідаючи на запитання про перебіг збройного конфлікту на Донбасі, який забрав уже життя близько 10 тисяч наших співгромадян, депутат назвав чотири обов’язкові умови для його завершення. Серед них – зміна зовнішньої політики, беззастережний контроль за кордонами з Росією, кардинальне покращення економічного клімату в Україні та, найголовніше, припинення практики заробляння на війні.

«Чи продовжувалася б так довго війна, якби на ній не заробляли? Очевидно, що ні. Порошенко, як і Путін, піднімає на війні великі гроші. Тут і торгівля з агресором, і оборудки на митниці, і контрабандні потоки. Війна стала вигідною справою і в політичному розрізі, адже легко маніпулювати свідомістю громадян, тримаючи їх у постійному страху можливої ескалації. Сьогодні всю країну тримають у заручниках», – зазначив депутат-«батьківщинівець».

Сергій Соболєв висловив упевненість у можливості припинення такої спекулятивної політики одразу ж після президентських виборів. Політик наголосив, що Юлія Тимошенко, ініціюючи розробку «Нової стратегії миру», передбачила у цій програмі всі необхідні інструменти для припинення війни на Донбасі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова