Сергій Соболєв провів зустріч із запорізькими аграріями

25 жовтня у будівлі Запорізької обласної ради відбувся круглий стіл сільгоспвиробників за участі народного депутата України Сергія Соболєва.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, на зустріч зібралося більше трьох десятків провідних агровиробників області, включаючи голів чотирьох, найбільш авторитетних аграрних спілок. Головною темою їх спілкування з народним депутатом стали перспективи можливого відкриття ринку землі в Україні.

Сергій Соболєв проінформував запоріжців про ситуацію у Верховній Раді та можливі ризики від поспішного прийняття урядового законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення. Парламентарій зазначив, що «Батьківщина» зробила все можливе, аби партії влади не вдалося похапцем проштовхнути урядовий законопроект. Тепер черга сказати своє слово аграріям.

«У нас є внутрішнє передчуття, що на цьому тижні президентська партія спробує швидко проголосувати за скасування мораторію. Єдина можливість запобігти цьому – повна мобілізація усіх здорових політичних сил та громадянського суспільства. Звертаюся до всіх аграріїв області: будьте готові виїхати у столицю. Нині – це єдина можливість уникнути непоправного – домогтися відкликання усіх законопроектів про ринок землі та розпочати обговорення з чистого аркуша», – зазначив Сергій Соболєв.

Результатом двохгодинного обговорення учасниками ризиків від впровадження ринку землі стало створення координаційного комітету, співголовами якого стали керівники найбільших в області аграрних спілок.

Сільгоспвиробники підтримали пропозиції Сергія Соболєва та домовились у разі необхідності організувати акції протесту в Запоріжжі та долучитись до загальноукраїнського руху захисту української землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова