Сергій Соболєв: «Батьківщина» підставляє плече новому Президенту

Народний депутат-«батьківщинівець» Сергій Соболєв відвідав Запоріжжя, провівши в готелі «Інтурист» урочисті збори, присвячені 20-річчю партії.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, захід розпочався з нагородження найактивніших партійців, які відзначились успіхами в організації на місцевому рівні виборів Президента та представницьких органів ОТГ.

Вручаючи партійцям грамоти і листи подяки, підписані Юлією Тимошенко, Сергій Соболєв передав особисте вітання від лідера «Батьківщини» та закликав продовжувати наполегливу роботу на благо України.

«Саме завдяки вам «Батьківщина» залишається єдиною партією, яка 20 років зберігає парламентське представництво та міцно тримає позиції в місцевих радах», – зазначив народний депутат.

Сергій Соболєв окреслив позицію партії та її лідера щодо найважливіших політичних проблем. Політик вважає, що головним питанням розвитку країни в найближчі місяці є формування нового уряду за підсумками дострокових парламентських виборів. Депутат висловив переконання, що найкращим кандидатом на посаду прем’єр-міністра є Юлія Тимошенко.

«Ключове питання, яке вирішуватимуть виборці 21 липня у кабінках для голосування, –які партії увійдуть до парламенту і хто очолить уряд. На відміну від інших можливих претендентів, Юлія Тимошенко має не лише досвід, але й реалістичний і швидкий план-графік дій, розрахований по дням та навіть годинам. Вона готова підставити плече новому Президенту», – заявив Сергій Соболєв.

Парламентарій представив запорізькій партійній команді презентовану Юлією Тимошенко 10 липня стратегічну програму «Треба діяти» та закликав активно поширювати цю інформацію серед виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова