Рівненський партієць допомагає малозабезпеченим сім’ям

Другий тиждень поспіль депутат Рівненської обласної ради від «Батьківщини» Микола Добриднік відвідує малозабезпечені та неповні сім’ї на Сарненщині.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

«У наш час чи не кожна сім’я у нашому районі потребує уваги та турботи. Тому намагаюся завжди їм допомагати у міру власних можливостей. Ось і цього разу з нагоди новорічно-різдвяних свят дарую потребуючим родинам солодощі та продуктові набори», –наголошує депутат.

За два тижні цього року Микола Добриднік побував у 12 селах і в кожному його знають і радо зустрічають. Адже неодноразово зверталися за допомогою, за підтримкою чи просто навіть порадою.

«Служіння Богу – служіння людям! Сьогодні відвідав окремих жителів, які потребують соціальної підтримки, а також багатодітні сім’ї, сіл Карасин, Рудня-Карпилівська, Карпилівка та селища Клесів Клесівської ТГ. Щиро вітаю усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай милосердний Господь благословить кожного хто до нього кличе! Усім бажаю здоров‘я, миру та достатку!» – прокоментував останню робочу поїздку на виборчий округ на своїй сторінці у Фейсбук Микола Добриднік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова