Рівненський депутат вчергове відгукнувся на прохання про допомогу

Коли рівняни говорять про депутата Рівненської міської ради від «Батьківщини» Олександра Нестерука, то наголошують на його безкорисливості та безвідмовності у допомозі.

Як повідомляє пресслужба обласного партійного осередку, ось і цього разу пан Олександр не залишився осторонь прохання рівнянки, яка звернулася на «гарячу лінію» партії по допомогу з продуктами та медичними засобами.

Нещодавно пані Ганна у важкій формі перехворіла на короновірус й потребувала допомоги.

«Люди, які перехворіли на важку форму коронавірусу, потребують нашої уваги тому, що боротьба за життя у них була дуже складною. Пані Ганна звернулась до приймальні «Батьківщини», аби просто відчути моральну підтримку. Просто почути, що вона мужньо боролась не даремно, а складні супутні хвороби, що досі її переслідують, – дрібниця, порівняно з тим, якою сильною може бути жага до життя», – написав Олександр Нестерук на своїй сторінці у ФБ.

Депутат звернувся до всіх небайдужих людей з проханням підтримувати тих, хто важко переніс Covid.

«Ми – суспільство і не повинні лишатись осторонь не лише фізичних бід, а й морально підтримувати одне одного. А ще… Такі приємні зустрічі надихають жити і бути максимально корисним», – наголосив «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова