Рівненські партійці увійшли до керівних органів територіальних громад

День місцевого самоврядування був приємним для ряду наших однопартійців – рішенням місцевих сесій їх затвердили на керівних посадах.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Перший заступник голови обласної «Батьківщини», депутат Рівнеради Олександр Курсик став першим заступником голови Малолюбашанської територіальної громади. Голову фракції «Батьківщина» в Костопільській міській раді Сергія Ткачука обрали секретарем міськради, а Наталію Беляновську – заступником міського голови.

«Представники ВО «Батьківщина» тепер працюватимуть в управлінні Костопільською громадою. Будучи обраним секретарем міської ради, я чітко розумію відповідальність, покладену на мене та мою команду», – зазначив Сергій Ткачук.

Політик наголосив, що його пріоритетами буде привернення уваги до проблем села, зокрема збереження сільських пожежних команд, введення посад землевпорядників у старостинських округах, представників ЦНАПу в селах, аби їх жителі могли на місцях отримати найнеобхідніші послуги.

«Батьківщина» також опікуватиметься питаннями освіти та культури, де за останній рік виникло багато проблем.

«Батьківщинівці» знають, що працювати на нових посадах доведеться напружено та багато. Втім, впевнені, що їх досвіду та бажання вистачить, аби виправдати довіру своїх виборців і допомогти громадам стати сильнішими.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова