Рівненські партійці обурені підвищенням вартості опалення для населення

12 жовтня на засіданні Рівненського виконкому збільшили більш, аніж на 40 відсотків тарифи на тепло та гарячу воду для населення обласного центру.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Такі дії міської влади є ганебними, вважає депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Васильчук, оскільки це рішення суперечить нещодавно підписаному Меморандуму про не підвищення тарифів.

«Людям треба було відверто сказати, роз’яснити, що є підстави для підняття тарифів, або ж шукати шляхи компенсації, йти на діалог із центральною владою, а не банально порушувати свої обіцянки, нехтуючи думкою містян. Причому, ми говоримо не про 10%, а майже 50% зростання вартості тепла», – наголосив політик.

За словами Сергія Миколайовича, найбільше це здорожчання відчують люди середнього та нижче середнього достатку. Для малозабезпечених осіб впроваджений механізм субсидій, які теж складно отримати. А от інші верстви населення мали стабільний заробіток й нині, отримавши нові платіжки, змушені відмовитися від певних продуктів харчування та інших предметів вжитку, аби сплатити комунальні послуги.

Щодо економічного підґрунтя такого підняття та механізмів, які допоможуть впоратися із вартістю опалення та гарячої води, анонсованих міською владою, Сергій Миколайович дивується, що: «нас переконували, що підстав для підняття немає. Озвучені ж варіанти компенсації наразі є лише пустими словами. Покриття витрат з міського бюджету комунальним підприємствам наразі не передбачено. Але якщо необхідно буде залучати місцеві бюджетні кошти на покриття витрат, то цифра сягатиме від 40 до 100 млн. гривень».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова