Рівненська партійка передала в зону ООС продуктові набори

Депутатка Рівненської районної ради від фракції «Батьківщина» Інна Кучерук вкотре відгукнулася на звернення волонтерів і підтримала їх поїздку на Схід.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

На різдвяні свята щороку відомий волонтер і священник Сергій Лучанін із подарунками відвідує прифронтові позиції наших захисників. Він завжди везе нашим бійцям теплі вітання, слова вдячності та різні смаколики від рівнян. Приємно, що й цю поїздку підтримала «батьківщинівка» Інна Кучерук.

«Тепло люблячих сердець нашим захисникам із вдячністю за нашу можливість у мирі зустрічати Новий Рік і різдвяні свята в наших домівках. Невтомна людини добра Інна Кучерук та її працівники мережі мінімаркетів «Копійка»передали на Схід три ящики продуктової допомоги і підтримали нашу поїздку», – наголосив на своїй сторінці у Фейсбук отець Сергій.

Він подякував усім небайдужим, які долучаються до благодійної справи й допомагають нашим воїнам відчувати тепло наших сердець, турботу рідних людей.

«Нехай Господь зі сторицею воздасть кожному, хто передав частинку свого вдячного серця нашим воїнам, гостинці, продукцію, допомігши з пальним, мастилом для зброї,  підтримавши на дорогу…Усі ваші імена записані почесними літерами слави у Книзі Життя, бо це вічно живі справи жертовної любові в ім’я Перемоги над московитським загарбником. Подяка буде кожному.  Все буде Україна, а ми готуємось до виїзду», – йдеться у цьому ж дописі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова