Рівненська депутатка посприяла виділенню коштів на ремонт дитсадка

Завдяки депутату Рівненської обласної ради від фракції «Батьківщина» Руслані Конощук, з бюджету виділили кошти на капітальний ремонт Малошпаківського садочка.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

У переддень бюджетної сесії до депутатки звернулася Дядьковицька сільська голова Людмила Вітковець з проханням посприяти у виділенні необхідних коштів для нормального функціонування садочка. Загальний кошторис капремонту становить майже три мільйони гривень, частину з них сільська рада готова виділити з власних надходжень.

Руслана Конощук за допомоги і сприяння своїх колег по фракції Миколи Кучерука та Світлани Левицької на бюджетній комісії внесла відповідні пропозиції у головний фінансовий документ області, де на садочок передбачили 1,5 млн.грн. На сесії депутати затвердили бюджет разом із вищевказаними пропозиціями.

«Я хочу подякувати своїм колегам Світлані Левицькій та голові фракції Миколі Кучеруку, які допомогли віднайти кошти та спрямувати їх саме на цей проєкт. Тепер ми впевнені, що наступного року у Малому Шпакові повністю відремонтують садок і діткам буде зручно й комфортно у ньому. А їх батькам не болітиме голова, у яких же умовах перебувають їх сини та доньки, – наголосила Руслана Конощук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова