Рівненська «Батьківщина» затвердила кандидатів на місцеві вибори

19 вересня у Рівному пройшов другий етап 17-ої конференції Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» з висунення кандидатів на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня.

У роботі конференції взяли участь 35 делегатів з усієї області, народний депутат України Сергій Євтушок, представники ОВК і ТВК, громадської мережі «Опора».


Голова Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» Микола Кучерук у вітальному слові подякував керівникам партійних організацій за пророблену роботу з формування списків, залучення до наших лав фахових, чесних людей.

«Я впевнений, що з такою командою ми обов’язково здобудемо перемогу», – наголосив політик.

Приємною несподіванкою для партійців став телефонний дзвінок від лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

У першу чергу Юлія Володимирівна побажала всім максимум здоров’я і обов’язково остерігатися підступності ковіду.

«Доки я і моя родина не захворіли на цю хворобу, ще була схильна вважати ковід ледь не політичним проектом. Але після тих страшних днів, що я пережила, прошу усіх берегти своє і своїх рідних здоров’я», – наголосила лідерка «Батьківщини».

Вона розповіла наскільки важливими для України є місцеві вибори.

«Зараз ще є шанс лишитися державою, а не сировинним придатком з обслуговуючим персоналом для інших країн. Наша команда повинна захистити державність, зберегти Україну, не дати розпродати все іноземним компаніям та олігархічним кланам», – акцентувала Юлія Тимошенко.

Учасники конференції затвердили списки кандидатів до місцевих рад Рівненщини. За це всі делегати проголосували одностайно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова