Рівненська «Батьківщина» викрила аферу на 21 млн гривень

Бюджет Рівненщини втратив шалені кошти через рішення облради погасити борг за лінійний прискорювач, куплений для рівненського онкодиспансеру.

Про це заявив голова Рівненської обласної парторганізації, керівник фракції ВО «Батьківщина» в облраді Микола Кучерук, інформує прес-служба регіонального партосередку.

КучерукПортрет

За словами «батьківщинівця», лінійний прискорювач придбали ще 2012 року за 31 млн гривень, але повністю не розрахувалися. І лише тепер керівництво області погодилося погасити борг у 21 млн гривень.

Утім, Микола Кучерук з’ясував, що тендерні торги, які проводило Рівненське управління охорони здоров’я, могли відбутися з порушеннями. 2012 року місцева прокуратура запідозрила, що дві фірми, які подалися на тендер, були пов’язані між собою, тому й могли в кілька разів завищити ціну. Інформацію про тендер досі не оприлюднили.

«Я зупинятися не збираюся. Хочу бачити два томи тендерної документації на 791 сторінку й знати прізвища всіх членів тендерної комісії, причетних до цієї закупівлі», – написав Микола Кучерук на своїй сторінці в Facebook.

Наразі голова Рівненської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» звернувся з депутатськими запитами до прокуратури й до обласного управління охорони здоров’я.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова