Рівненська «Батьківщина» обурена зарплатою освітян Рівного

Попри постійні переможні реляції міського голови Рівного від «Європейської солідарності» Олександра Третяка про перевиконання міського бюджету, педагоги Рівного за вересень отримали меншу зарплату.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

З ініціативи фракції «Батьківщина», у міській раді Рівного ще у попередніх каденціях було прийнято рішення про доплати місцевим вчителям за престижність у розмірі 20 відсотків від посадового окладу. У нових платіжках ця сума виявилась удаічі меншою.

«День працівників освіти закінчився і педагоги Рівного (окрім НУШ) отримали вересневі зарплати на 10% менше, аніж отримували раніше, а це порядка 700-900 грн.  Доплату за «престижність» вчителям ми завжди закладали і платили у розмірі 20%. Сьогодні вона скорочена до 10%. І це при тому, що в окремих громадах поблизу Рівного, де середня наповнюваність класів 15-20, а не 30 учнів, як у нашому місті, знайшли можливість виплатити за вересень ре тільки 20% за «престижність», а ще й за Ст. 57 (грошова премія), – зазначила у дописі на своїй сторінці у Фейсбук очільниця фракції «Батьківщина» у Рівнераді Галина Кульчинська.

«Батьківщинівка» наголосила, що нині грошей в бюджеті Рівного сьогодні набагато більше, аніж було раніше. А от питання їх справедливого використання залишається відкритим.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова