Представники «Батьківщини» спілкувалися з вінниччанами

Днями очільниця Вінницької обласної парторганізації Людмила Щербаківська разом із головою Правобережного партосередку Сергієм Пастуховим і депутатом міської ради від «Батьківщини» Ганною Давиденко привітали мешканців міста з новорічними та Різдвяними святами.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, у декількох, найбільш людних місцях міста, партійці встановили намети, до яких підходили всі охочі. Вони безкоштовно отримували вітальні листівки, календарі та іншу сувенірну продукцію.

Партійці обговорювали з містянами загальні настрої серед мешканців із початком виборчої кампанії та цікавилися прогнозами вінниччан щодо прийдешніх виборів.

«Останні результати наймасштабнішого соціологічного дослідження показали беззаперечне лідерство Юлії Тимошенко на Вінниччині серед майбутніх кандидатів на пост глави держави. Ми переконалися в цьому під час спілкування з мешканцями міста. До нас підходило дуже багато людей зі словами підтримки та вірою в перемогу Юлії Володимирівни», – розповіла Людмила Щербаківська.

Очільниця партійців Вінниччини висловила сподівання, що таких людей стане ще більше, адже саме вони змінять майбутнє нашої країни на краще.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова