Партійці Запоріжжя домоглися виділення коштів на капітальний ремонт будинків

26 квітня з ініціативи фракції «Батьківщина» Запорізької міськради та місцевого активу ОСББ під стінами мерії відбувся мітинг, присвячений проблемам модернізації житлового фонду міста.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.


На заклик партії до міськради вийшло близько 2-х тисяч городян, незадоволених недостатньою увагою міської влади до здійснення поточних і капітальних ремонтів житлових будинків. Містяни закликали мера Запоріжжя та депутатську більшість виконати свої обіцянки щодо збільшення бюджетних витрат на капітальний ремонт будинків.

До учасників мітингу звернулися голова фракції «Батьківщина» Запорізької міської ради Ірина Костенко та головний ініціатор акції, «батьківщинівець» Віталій Рябцев. Вони звернули увагу присутніх на зміну пріоритетів при визначенні першочергових бюджетних витрат з боку чиновників міськвиконкому.

«Будинки руйнуються один за одним, а міська влада говорить, що «на ремонти немає грошей». Однак, гроші знаходяться на будівництво аеропорту, на закупівлю в лізинг бувших у вжитку трамваїв, на благоустрій парків та інші не першочергові проекти. Аварійні будинки нехай почекають? Досить це терпіти!» – звернувся до мешканців міста Віталій Рябцев.

Учасники мітингу висунули до міської влади низку вимог, які депутати від «Батьківщини» озвучили на сесії міської ради. У підсумку депутати погодилися створити програму співфінансування капітальних ремонтів будинків ОСББ на 50 мільйонів гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова