Партійці Волині помолилися за тих, хто загинув у Другій світовій війні

Депутати місцевих рад та активісти Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» взяли участь у жалобних заходах, приурочених до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це повідомляє прес-служба регіонального партійного осередку.

У Луцьку голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Валерій Бондарук, депутати міської громади та активісти Луцького міського партосередку зібралися на Меморіалі Слави, де відбулася громадська панахида за жертвами Другої світової війни.

У селищі Маневичах у жалобних заходах взяла участь голова Маневицької районної «Батьківщини» Людмила Веремчук. Вона також зустрілася з учасником бойових дій під час Другої світової війни Іваном Тарасюком та ветераном Тамарою Івановою, яка має статус дитини війни.

Секретар Володимир-Волинської міської ради, голова міського партосередку Олег Свідерський привітав ветеранів війни і праці на урочистому зібранні з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Голова Ковельського районного партосередку ВО «Батьківщина» Володимир Андросюк долучився до тематичного заходу «Не згасити пам’яті вогонь», а також під час жалобних заходів поклав квіти до Вічного вогню на Меморіалі слави у Ковелі.

Очільник Ратнівської районної «Батьківщини» Віталій Бірук узяв участь у відкритті пам’ятного знака полеглим воякам УПА у селі Замшани, а в Ратному під час поминального молебня вшанував пам’ять загиблих солдатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова