Партійці Верхньодніпровщини допомагають землякам перерахувати платежі за газ

Верхньодніпровська районна парторганізація проводить серед населення роз’яснювальну роботу щодо перерахунку платежів за газ.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку, «батьківщинівці» ведуть індивідуальний прийом громадян, яким пояснюють, як домогтися справедливого перерахунку, допомагають готувати відповідні позови до суду. На сьогодні партійці отримали близько ста таких звернень.

Тема платіжок за газ викликала у мешканців Верхньодніпровщини велику зацікавленість, тому партійці ініціювали детальне роз’яснення «Як здійснити перерахунок платежів за газ», опублікувавши його в районній газеті «Придніпровський край».

Насамперед, вони звернули увагу на те, що саме за позовом лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко та громадської організації «Тарифна мобілізація», рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 04.03.2019 року визнано протиправною та нечинною з моменту прийняття постанови Кабінету Міністрів України № 315 від 27.04.2016 року, якою встановлювалися підвищені тарифи на газ для населення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова