Партійці Полтавщини отримали відзнаки політради ВО «Батьківщина»

Днями активісти Хорольської районної парторганізації, що на Полтавщині, отримали відзнаки президії політради партії за підписом лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного партосередку.

За словами очільниці «батьківщинівців» Хорольщини Юлії Бойко, високі нагороди партійці отримали за значний внесок у розбудову ВО «Батьківщина», активну громадянську позицію, багаторічну відданість інтересам партії та в зв’язку з ювілейними датами.

«Дуже приємно за дорученням політради вручати високі відзнаки людям, які становлять кістяк нашого осередку, вони – гідні найвищих подяк», – каже Юлія Бойко.

Вона розповіла, що Тамара Шеремет – партієць із 16-річним стажем, очолює Староаврамівську первинну парторганізацію, депутат Хорольської райради; Григорій Старінцев з «Батьківщиною» теж 16 років, він голова Новачиського партосередку, депутат Хорольської райради від ВО «Батьківщина» трьох скликань; Валентина Клепач у партії 15 років, є головою Клепачівської парторганізації, ветеран праці.

Ці партійці, наголосила Юлія Бойко, є взірцем для наслідування, а нагороди від лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко – стимул до активної подальшої роботи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова