Партійці Лисичанська обговорили житлову стратегію «Нового економічного курсу»

Перший заступник голови Рубіжанської зональної парторганізації ВО «Батьківщина» Луганської області Ольга Шкурко разом з керівниками підрозділів обласного штабу провела зустріч із партактивом та громадськими активістами Лисичанська.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, у заході взяв участь представник Виконавчого секретаріату «Батьківщини» Валерій Кавун.

Під час зустрічі партійці обговорили програму доступного житла, яка передбачена «Новим економічним курсом».

За словами «батьківщинівців», розв’язання проблеми доступного житла є одним із ключових завдань «Нового економічного курсу», який під егідою Юлії Тимошенко розробили найкращі фахівці України.

«Програма «Новий економічний курс» – це спроба зупинити потік людей за кордон та вирішити питання привабливості життя в Україні. Реалізація програми довгострокових кредитів без першого внеску, який пропонує Юлія Тимошенко, здатна забезпечити мешканців Луганщини доступним житлом», – наголосила Ольга Шкурко.

Вона розповіла, що в планах лідера «Батьківщини» зняти з будівельної галузі бюрократичні дозволи та вимоги, які змушують будівельників віддавати корумпованим чиновникам до 50% собівартості житла.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова