Партійці «Батьківщини» привітали черкаських школярів із Днем знань

1 вересня міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації Анатолій Бондаренко, депутати Черкаської міськради з фракції «Батьківщина» привітали школярів з Днем знань.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного партосередку.

На урочисте відкриття нового футбольного поля зі штучним покриттям у школу №32, окрім Анатолія Бондаренка, приїхала група «батьківщинівці» – директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин, депутати Черкаської міськради Роман Діскант, Юрій Тренкін та депутат облради Роман Буданцев. Окрім іншого, вони привезли школярам м’ячі.

DSC_0070

«Можна будувати будинки, асфальтувати дороги, висаджувати алеї, але якщо ми не вкладатимемо коштів у освіту, то не матимемо майбутнього. Адже майбутнє – це наші діти», – наголосив Черкаський міський голова від «Батьківщини» Анатолій Бондаренко.

Ігор Волошин принагідно повідомив, що протягом літа нові футбольні поля облаштували в трьох школах Черкас.

«Уже розпочато роботи зі спорудження аналогічних спортивних полів у школах №10, 12, 13 та гімназії №31», – уточнив представник «Батьківщини».

На згадку про святковий день усі «першачки» черкаських шкіл отримали від мера подарунки – вітальні листівки, які водночас є перепустками на безкоштовне відвідання Черкаського зоопарку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова