Олексій Рябчин на Донеччині вшанував «батьківщинівця», який загинув від рук сепаратистів

Півтора року тому Івана Резниченка, депутата «Батьківщини» в Соледарській міській раді, жорстоко вбили бандити за проукраїнські погляди. Народний депутат Олексій Рябчин разом з місцевими партійцями та друзями загиблого вшанував пам’ять патріота хвилиною мовчання та запалив свічку біля соляної копанки, де півроку пролежало тіло Івана.

«У Соледарі завжди була дуже сильна «Батьківщина», яка змогла пройти до міськради й у часи комуністів, і в часи Януковича. Саме наші партійці завжди були грозою місцевих сепаратистів і бандитів. Я хочу віддати шану мужній людині, яка не поступилася своїми принципами до останнього», – сказав Олексій Рябчин.

IMG_4663

У Слов’янську встановлено меморіальну дошку ще одному вбитому депутатові від «Батьківщини» Володимиру Рибаку із Горлівки: чоловіка викрали та вбили терористи за участь у проукраїнських мітингах і за спробу встановити прапор України на будівлі Горлівської райдержадміністрації. Голова Соледарської «Батьківщини» Роман Махнік розповів, що займається виготовленням пам’ятного знака й для Івана Резниченка.

IMG_4671 - копия

«Я хоча й у скорботі, але пишаюся нашими соледарськими партійцями, які ладні пожертвувати життям заради своєї Вітчизни. Мешканці міста повинні пам’ятати про самовідданість Івана, який до останнього чинив опір бандитам», – сказав Роман Махнік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова