Олександра Сотула взяла участь у Різдвяному ярмарку

​Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула взяла участь у другому щорічному благодійному Різдвяному ярмарку.

Як повідомляє пресслужба обласної «Батьківщини», захід проводить колектив державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій».

«Батьківщинівка», яка у навчальному закладі очолює наглядову раду, завітала на ярмарок разом із головою Дніпропетровської обласної громадської організації «Січеславське козацтво Запорозьке» Григорієм Савенком та волонтеркою, директоркою боагодійного фонду «Совушка» Олександрою Совою –Тимощенковою.

На заході працювали локації: фуд-корт, розважальна програма, творчі майстер-класи, різдвяні смаколики, імбирно-медові пряники та багато інших. Бажаючі змогли придбати продукцію, виготовлену особисто здобувачами освіти, або на базі підприємств – замовників кадрів училища.

Виручені кошти учні та педагоги скеровують для допомоги дітям, які знаходяться на лікуванні в обласній лікарні на вул. Космічна у місті Дніпро.

Піклувальна рада підготувала для дітей святкове застілля на знак вдячності за чудову організацію заходу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова