Олександр Романовський: «Батьківщина» готова брати відповідальність за відновлення Луганщини

У Кремінній, що на Луганщині, відбувся форум партійців району за участю голови Рубіжанської зональної парторганізації ВО «Батьківщина» Олександра Романовського.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, «батьківщинівці» обговорили положення «Нового курсу України», який нещодавно оприлюднила Юлія Тимошенко.

Партійці також підбили перші підсумки роботи наметів, що діють у багатьох містах та селищах краю. У них активісти не тільки роздають та оформлюють безкоштовну підписку на обласну газету «Луганщина – моя Батьківщина», а й шляхом особистого спілкування з людьми формують реальну соціологію.

Голова Рубіжанської зональної парторганізації Олександр Романовський довів до відома «батьківщинівців» план роботи на найближчий час.

«Наша мета – не влада, адже влада – це лише інструмент для досягнення справжньої мети – відновлення та розвиток Луганщини. Кожен із нас не тільки має власне бачення, а й готовий брати відповідальність за реалізацію програми «Батьківщини», – зазначив він. – Наразі з політиків тільки Юлія Тимошенко запропонувала реальний курс виходу з кризи, і ми повинні донести його до людей, які, на жаль, часто отримують викривлену інформацію від підконтрольних чинній владі ЗМІ».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова