Олег Радковський взяв участь у нараді з Міністром у справах ветеранів

Сьогодні в Одесі відбулась робоча зустріч Міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної з головою Одеської ОДА Сергієм Гриневецьким, першим заступником голови Олегом Радковським, працівниками профільних відділів обласної та міської влади, представниками ветеранських організацій та рухів.

Головна тема зустрічі – реалізація проєкту зі створення консультаційних центрів з питань забезпечення прав і свобод захисників України при місцевих державних адміністраціях. Перші такі центри Міністерство ветеранів планує відкрити в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Після робочої наради Міністерка Юлія Лапутіна та перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков і перший заступник голови облради Олег Радковський поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих Героїв до пам’ятного знаку на місці спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні.

Окрім того, політики оглянули майданчик у Сквері Героїв Небесної Сотні, де споруджується Меморіал «Загиблим за незалежність захисникам України», як складової частини проєкту «Сади пам’яті».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова