Олег Радковський взяв участь у Балтійському бізнес-форумі «Енергія для розвитку»

У місті Свіноуйсьце, Західнопоморського воєводства республіки Польща, з 1 по 2 грудня проходить 13-й Балтійський бізнес-форум – «Енергія для розвитку».

Форум зібрав представників бізнесу, політики та адміністрацій з країн Центральної та Східної Європи.

Делегація з Одеської області також бере участь у бізнес-форумі. Очолює делегацію перший заступник голови Одеської облради, «батьківщинівець» Олег Радковський, у складі делегації – Олег Корженко, радник голови обласної ради, Віталій Цуркан, консультант Відділу економіки та бюджету облради та Роман Григоришин від Одеської ОДА.

Головна мета бізнес-форуму – просування Східного партнерства ЄС, підвищення інвестиційної привабливості регіонів, стимулювання та розвиток регіонального співробітництва, обмін актуальною інформацією у сфері економічних, правових та адміністративних питань, а також підтримка діяльності підприємців та соціально-економічний розвиток у міжнародному вимірі.

У своєму виступі на 13-му Балтійському бізнес-форумі перший заступник Олег Радковський зазначив, що наш регіон є провідним за рівнем розвитку морегосподарського комплексу і галузей, пов’язаних з використанням ресурсів моря. Морські та річкові перевезення в Одеському регіоні це вагома частка транспортної системи України. Одеська область налічує 7 морських торговельних портів з 13 по Україні та 32 км загальної довжини причальної лінії портів.

«Три порти нашої областіОдеса, Южний таЧорноморськ забезпечують 68,5% загальних обсягів обробки вантажів України; 70% загальноукраїнських потужностей перевалки зернових вантажів, а 12 терміналів, які входять в ТОП-20 морських зернових терміналів України, здійснюють експорт 73% вантажів вітчизняних підприємств», – розповів Олег Радковський і зазначив, що Одещина має величезний торговий потенціал, відкрита для інвестицій, які дозволять пришвидшити розвиток економіки та торгівлі не лише в Україні, а і в Європейському союзі.

 «Батьківщинівець» повідомив учасникам бізнес-форуму, що аналогічний інвестиційний захід планується в Одесі в середині 2022 року, на якому колеги з Європейського союзу зможуть детальніше ознайомитися з економічним та торговим потенціалом Одеської області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова