Олег Радковський привітав учасників навчань «Сі Бриз-2019»

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський взяв участь у церемонії відкриття українсько-американських навчань «Сі Бриз-2019».

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної «Батьківщини», урочистості проходили в Будинку прийомів обласної ради, на яких були присутні: керівництво військово-морських сил Збройних Сил України, віце-адмірал Ігор Воронченко, керівники навчання від української та американської сторін контр-адмірал Олексій Неїжпапа та капітан 1-го рангу Метью Леман, керівництво міської ради та облдержадміністрації, а також учасники маневрів.


«Для Одещини велика честь проводити чергові навчання «Сі Бриз» у нашому регіоні. За більш, аніж двадцятидворічну історію співпраці стосунки з країнами-учасницями зміцніли, а навчання стали важливим кроком у посиленні та підтримці безпеки в регіоні», – подякував міжнародним партнерам Олег Радковський.


Україну на «Сі Бриз-2019» представлятимуть близько трьох десятків кораблів, катерів, авіаційна техніка та півтори тисячі військовослужбовців.

Навчання проходитимуть в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря.

Окрім американських підрозділів у маневрах братимуть участь кораблі та підрозділи Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Туреччини та Швеції.

Традиційно навчання проходитимуть на морі, суші, повітрі та під водою. На цей раз справжньою новацією стане відпрацювання річкового елемента, який пройде на річці Дунай.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова