Олег Радковський привітав представництво Республіки Польща в Одесі

Сьогодні в Будинку прийомів Одеської обласної ради відбулося святкування 230-ї річниці прийняття Конституції Республіки Польща.

На запрошення Генерального консула Республіки Польща в Одесі Катажини Солек, до святкування приєдналися представники Міністерства закордонних справ України, обласної державної адміністрації, обласної ради, дипломатичного корпусу, керівники вищих навчальних закладів і духовенство.

«Конституція для кожної держави є основним законом, що регулює і розвиває взаємини між громадянським суспільством і державними інститутами», – зазначила Генеральний консул Катажина Солек.

У свою чергу, перший заступник голови Одеської обласної ради, «батьківщинівець» Олег Радковський, наголосив на важливості польсько-українських відносин і привітав з поважним ювілеєм розвитку державності.

«Прийняття Конституції для кожної держави є вирішальним для побудови демократичного і громадянського суспільства. Вона гарантує захист інтересів громадян», – зазначив політик.

Додамо, що британський історик Норман Девіс назвав польську Конституцію 1791 року «першою Конституцією такого роду в Європі». Інші фахівці називають її другою в історії кодифікованою національною Конституцією після Конституції США.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова